Nowa gra RPG:
Zobacz Temat
Fanatyko - Kalkulatory The Crims | The Crims | O grze
Strona 1 z 2 1 2

Autor

Wiadomość

RafulsoN
Użytkownik

Dodane dnia 25-04-2007 13:37 Temat: Taktyki
Na ogólnym forum TC pojawił się taki oto post:
Fajnie by bylo gdyby kazdy kto moze podal swoja wstepna taktyke dla nowych;pp
1.Jaka profesja wystartowac
2.jak bic re$pect najszybciej
no i 3 pytankio ode mnie: dlaczego maja 107 respectu i najnizszy stat to sila (103) napadajac na 7-eleven (poziom trudnosci 100) trafilem do pudla?;/

Ponieważ jesteśmy wspólną społecznością TC postanowiłem odpowiedzieć na te pytania ;]

1. Najlepiej startwować złodziejem/mordercą
Złodziej - Jeśli nastawiasz się na zdobywanie kasy poprzez rabunki i zbieranie $$ dzięki temu na Nomex i MM (większa moc na rabunki) Masz staty na AC dzięki MM i Nomexowi
Morderca - Jeśli nastawiasz się na mniej kasy, ale większe staty z napadów na innych graczy (większa moc przy napadach) Masz staty na AC szybciej dzięki własnym statom, a nie MM i Nomexowi

2. Nie ma teorii ani najlepszego rozwiązania bo każdy ma inny styl gry.
Rabunki Grupowe (GR-Gang robbery) za każde 10.000$ dostajesz 1 respa (AC to około 100respa za skok) każdy rabunek wymaga 30 energii bez względu na stopień trudności
Napady (Assault) nabijasz staty i resp za 55 energii ale to wolny sposób nabijania respa
Dziwki za napady na AC kupujesz najdroższe dziwki (MISS BLONDE) KASE ZBIERASZ DOPIERO NA KONIEC EDY! No i dziwki sprzedaj ;] Dostajesz wtedy zajebistego kopa do respa ;]
Budynki za napady na AC kupujesz najdroższe budynki (Fabryki Heroiny) Tylko to się opłaca, ja grając 4FUN mam 49 fabryk i na koniec edy mam około 700k hery ;] DRAGI Z BUDYNKÓW SPRZEDAWAJ NA KONIEC EDY żebyś dostał kopa do respa Wink
Możesz sprzedać budynki, ale nie dostaniesz za to respa :[ ciekawe czemu, skoro przy kupnie się traci?

3. Używaj kalkulatorów (calc) polecam Fanatyko smiley, ma nowe wzory odrazu po starcie edycji. Twój problem polega na czynniku losowym i statach. Jeśli chciałbyś robić 7-eleven ze statami po 100 to możesz sobie odpuścić. Staty nie wyrażają twojej rzeczywistej mocy, istnieje specjalny wzór który wylicza ci staty.

Pozdrawiam
RafulsoN

1. Zawsze mam racje
2. Jeśli nie mam racji patrz na punkt pierwszy
1234567 www.patrz.pl/RafulsoN Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

Mr. Kontekst
Nadistota

Dodane dnia 25-04-2007 15:58 Temat: RE: Taktyki
http://www.tc.fanatyko.com/ Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

dekapitator
Użytkownik

1
Dodane dnia 25-04-2007 15:58 Temat: RE: Taktyki
RafulsoN nie zgodze sie z Toba, ze tylko fabryki heroiny sie oplaca kupowac, nie zawsze to co najdrozsze jest najlepsze, fabryki jakie sie oplaca kupic zalezne sa od cen dragow u dilera smiley ... imo 1 budynek heroiny produkuje na dzien 60 jednostek, jesli masz 5k inteligencji to produkuje 3x wiecej, czyli 180 jednostek, biorac twoja ilosc fabryk ( 49 ) wychodzi ze maxymalna dzienna produkcja wyniesie 8820 jednostek, mnozac to przez aktualna cene heroiny 203$ za jednostke wychodzi 1790460$, odejmujac 5% ktore pobiera diler wychodzi 1700937$ dziennego zysku... wezmy teraz special k smiley twoje 49 fabryk x 165 ( produkcja dzienna special k ) x3 ( 5k inteligencji ) = 24255 jednostek special k, wiec po sprzedaniu u dilera za cene 88$ za jednostke i odjeciu 5% wychodzi ze dziennie zarobisz ok 2027718 $ smiley ... wiec porownaj dzienny zysk z heroiny i special k smiley i zobaczysz co sie bardziej oplaca ... pozostale dragi zostawiam do sprawdzenia smiley ... takie male sprostowanie ze nie zawsze to co najdrozsze jest najlepsze, poprostu w kwestii tego jakie budynki kupic najlepiej posluzyc sie kalkulatorem smiley ...

Jeszcze male wtracenie sie co do tematu o panienkach smiley ... zbierajac na koniec ryzykujesz to ze sporo z Twoich kobietek moze pasc na rozne choroby badz sam je zabijesz ( grajac alfonsem jeszcze nie zdazylo mi sie zabic zadnej panienki ) ... w ten sposob pieniadze ktore zarobia przepadna, ja stosuje taka metode, zbieram pieniadze z kobietek 100 dnia, pozniej 150 i 182 smiley ... jest jeszcze sprawa sabotazy, ktore teraz sa czesta rzecza, zwlaszcza jak sie ma sporo respa smiley ... zazwyczaj z sabotazem czeka sie do ok dnia 120 - 150, mozna wtedy stracic sporo pieniedzy jesli sie ich nie zbiera od czasu do czasu smiley ...

thx za uwage smiley ...

I'm not a killer, but don't push me...

Edytowane przez dekapitator dnia 25-04-2007 16:05
9621857 Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

daniel2020
Użytkownik

3
Dodane dnia 25-04-2007 17:28 Temat: RE: Taktyki
dekapitator napisała:
RafulsoN nie zgodze sie z Toba, ze tylko fabryki heroiny sie oplaca kupowac, nie zawsze to co najdrozsze jest najlepsze, fabryki jakie sie oplaca kupic zalezne sa od cen dragow u dilera smiley ... imo 1 budynek heroiny produkuje na dzien 60 jednostek, jesli masz 5k inteligencji to produkuje 3x wiecej, czyli 180 jednostek, biorac twoja ilosc fabryk ( 49 ) wychodzi ze maxymalna dzienna produkcja wyniesie 8820 jednostek, mnozac to przez aktualna cene heroiny 203$ za jednostke wychodzi 1790460$, odejmujac 5% ktore pobiera diler wychodzi 1700937$ dziennego zysku... wezmy teraz special k smiley twoje 49 fabryk x 165 ( produkcja dzienna special k ) x3 ( 5k inteligencji ) = 24255 jednostek special k, wiec po sprzedaniu u dilera za cene 88$ za jednostke i odjeciu 5% wychodzi ze dziennie zarobisz ok 2027718 $ smiley ... wiec porownaj dzienny zysk z heroiny i special k smiley i zobaczysz co sie bardziej oplaca ... pozostale dragi zostawiam do sprawdzenia smiley ... takie male sprostowanie ze nie zawsze to co najdrozsze jest najlepsze, poprostu w kwestii tego jakie budynki kupic najlepiej posluzyc sie kalkulatorem smiley ...

Jeszcze male wtracenie sie co do tematu o panienkach smiley ... zbierajac na koniec ryzykujesz to ze sporo z Twoich kobietek moze pasc na rozne choroby badz sam je zabijesz ( grajac alfonsem jeszcze nie zdazylo mi sie zabic zadnej panienki ) ... w ten sposob pieniadze ktore zarobia przepadna, ja stosuje taka metode, zbieram pieniadze z kobietek 100 dnia, pozniej 150 i 182 smiley ... jest jeszcze sprawa sabotazy, ktore teraz sa czesta rzecza, zwlaszcza jak sie ma sporo respa smiley ... zazwyczaj z sabotazem czeka sie do ok dnia 120 - 150, mozna wtedy stracic sporo pieniedzy jesli sie ich nie zbiera od czasu do czasu smiley ...

thx za uwage smiley ...

No co do heroiny nie zgodze sie . dzienny zysk jest większy np. przy polu ziela
9849727 Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

dekapitator
Użytkownik

1
Dodane dnia 25-04-2007 17:47 Temat: RE: Taktyki
Dlatego napisalem ze najlepiej samemu policzyc zysk dla kazdego rodzaju narkotyku i zobaczyc co sie najlepiej oplaca, w tym przypadku uzylem heroiny i special k jako przykladu smiley ...

Autor

Wiadomość

fanatyko
Super Administrator

Dodane dnia 26-04-2007 15:03 Temat: RE: Taktyki
RafulsoN napisał/a:
[...]
Dziwki za napady na AC kupujesz najdroższe dziwki (MISS BLONDE) KASE ZBIERASZ DOPIERO NA KONIEC EDY! No i dziwki sprzedaj ;] Dostajesz wtedy zajebistego kopa do respa ;]
Budynki za napady na AC kupujesz najdroższe budynki (Fabryki Heroiny) Tylko to się opłaca, ja grając 4FUN mam 49 fabryk i na koniec edy mam około 700k hery ;] DRAGI Z BUDYNKÓW SPRZEDAWAJ NA KONIEC EDY żebyś dostał kopa do respa...

Dużo czasem ryzykujesz zbierając kasę z dziwkę na sam koniec. Czasem warto jest zebrać kase kilkakrotnie podczas trwania edycji tak jak piszę o tym dekapitator.

Jeżeli chodzi o fabryki to najbardziej opłacalną obecnie jest Laboratorium mofriny, gdyż dzienna produkcja wynosi 60 jednostek bez uwzględnienia inteligencji, cena utrzymanie to $900, a koszt zakupu to jedyne $80000. Cena dragu na stan dzisiejszy to: $169, dominuję na fabryką heroiny kilkakrotnie jak i nad innymi budynkami (chociaż nie sprawdzałem wszystkich).

"Nie był bym tutaj gdybym robić tego nie umiał, czas byś to skumał..."
www.hitmanrpg.com Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

dekapitator
Użytkownik

1
Dodane dnia 26-04-2007 22:21 Temat: RE: Taktyki
Fanatyko z moich obliczen wynika ze pola ziola sa najbardziej dochodowe smiley ... cena u dilera 17$, produkcja dzienna 1600 jednostek, cena 75000$, a koszt utrzymania tylko 350 smiley ...

Edytowane przez dekapitator dnia 26-04-2007 22:21

Autor

Wiadomość

fanatyko
Super Administrator

Dodane dnia 27-04-2007 08:19 Temat: RE: Taktyki
Tak, rzeczywiście nie zauważłem, to przez cenę dragu $17 smiley Gdy jeszcze grałem w thecirms opłacało się inwestować w morfine, bo cena np.: zioła wynosiła około $6. A morfiny sięgała $200.

"Nie był bym tutaj gdybym robić tego nie umiał, czas byś to skumał..."
www.hitmanrpg.com Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

RafulsoN
Użytkownik

Dodane dnia 27-04-2007 15:07 Temat: RE: Taktyki
Może i morfina się najbardziej opłaca teraz, ja już nie patrzę na to bo nie gram ;]

Fakt że zebranie kasy z dziwek jest czasem bardziej opłacalne. Można zebrać powiedzmy ten 1mld i przeznaczyć go na dragi. Np. honome zebral w 18 edzie dosyc wcześniej, wcześniej dostal kopa w respie i kupil wiecej dragów niz inni, co za tym idzie wiecej $ zyskal niz inni na statku, a wiec im uciekl. I przez całą ede zyskał więcej niż by zyskał z samych dziwek.

1. Zawsze mam racje

Autor

Wiadomość

macios
Użytkownik

Dodane dnia 02-05-2007 13:53 Temat: RE: Taktyki
Ja osobiście inwestuję w special k i tak jak przedmówca zbieram towar pod koniec edy, sprzedaję, i przeważnie resp podskakuje o bardzo wiele, co również dodaje mi kilka pozycji w rankingu i zostaję nieco przesunięty o kilka pozycji na światowej liście smiley

2318823 Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

M3Mz0r
Użytkownik

1
Dodane dnia 06-05-2007 12:47 Temat: RE: Taktyki
Ja robie tak :

1 Wybieram złodziejaszka.Następnie robie 9 kukiełek.Każdą kukiełką robie do Konwoju Bankowego.Po nabiciu tego,robie konwoje,aż nie kupie Rayguna i Błyszczącej Zbroji,wtedy mam staty na Magazyn Federalnych.Następnie na Magazynach robie tyle kasy,aby było stykać na Mean Machine i Neomex.Wtedy już rabuje Al'Capone.Każdą kukłą (mam 9 napoczątek),napadam Ala tak długo,aż nie będzie miało duużo siana.Wtedy jedną kukła zakładam Klub,dla głownej postaci.Resztą kukieł (7),atakuje jedną kukłe,żeby staty wzrosły.Atakuje je do tego,że staty tych kukieł wynoszą 1000.Wtedy tą postacią,którą już nabiłem te staty z tych kukieł,także otwieram klub,kupuje u Dilera troche jednostek Heroiny i ustawiam bilet 200$ i jak najdroższą here $$.Właże tymi kukłami do tego klubu i poprostu kupuje tą Heroine,bez detoksu.Jak skończy się towar (tj Heroina),mamy baardzo dużo pieniędzy,które wypłacamy.Tamte kukły,które nie mają już stat i forsy usuwamy,lub poprostu odstawiamy i się nie logujemy.Za całą forse z przelewania kasy,kupujesz dziwki i fabryki.Wtedy dochodzisz do bardzo ufnego gangu,gdzie masz login i hasło do niektórych ludzi.Wtedy napadasz z nimi Al'Capone w dzien,a w nocy (zalecane są 2 nocki) atakujesz samodzielnie ich kontami Al'Capone.Wtedy masz baardzo dużo pieniędzy,które także inwestujesz w dziwki i budynki.Pewnie już nie ma biletów,więc robisz tak z 20 kukieł i robisz je mniej więcej do Przekrętów na Giełdzie.Wtedy zakładasz nimi gang (obliczacie moc gangu kukieł i swojego gangu,jezeli wyjdzie,ze gang ma minimalnie większą,to kukły nie idą do szpitala to atakujecie).W ten sposób zjezdzacie kukły,do momentu,aż nie pójdą do szpitala.Staty duże wpadają smiley.Wtedy robicie znow 20 kukieł i znów 20 kukieł i znów 20 kukieł.Macie już duże staty ?Wporządku.Znów zakładasz klub i kupujesz Heroine,a tymi kukłami które jechaliscie,kupujesz tą here bez detoksu,matadonu.Następnie znów całe siano w dziwki i budynki.Wtedy robicie kilka kukiełek które mają staty na Al'Capone i dochodzicie do różnych gangów,patrzycie na ich składy i Ssacie,Ssacie i Ssacie.Można także robić Sparki 1 vs 1,lecz polecam Ssanie gangów innych.Dodam tylko,że fabryki kupuje się dwie.Jedna,która jest odłożona na koniec edycji (np 100 fabryk Special K,polecam Special K się opłaca najbardziej),i druga np Opium,którą sprzedajesz systematycznie np co 20 dni u Dilera.Pod koniec edycji poprostu,czekasz na statek Special K,sprzedajesz cały towar,sprzedajesz Opium,sprzedajesz budynki Special K i Opium,zbierasz kase z Dziwek i sprzedajesz wszystkie i wua-la wynik koncowy jest duży ..

PS. Polecam w grze zmienić 2x profesje.Napoczątku złodziej,gdy już mamy staty na Al'Capone Mean Machine i Neomex jako bron i zbroja to zmieniamy się na Morderce,ponieważ najlepszy do ataków ssań i rabunków(większa moc),a pod koniec edycji tj ostatnie np 30 dni,zmieniamy się na Alfonsa,ze względu na Dziwki.Polecam także 5000 inteligęcji dobić,ponieważ budynki produkują więcej towaru

PS2.Nie wpsomniałem także,ze przewaznie na koncu edy,ludzie oddają swoje kona,które mozna także zkukłować.

Oto moja taktyka.

www.pajacyk.pl

Jeden klik,a baaaaaaaaardzo pomocny

Signed
Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

dekapitator
Użytkownik

1
Dodane dnia 06-05-2007 18:23 Temat: RE: Taktyki
M3Mz0r... moze i nie jest najgorsza ta twoja taktyka, ale kilka rzeczy bym w niej poprawil... tj. profesje ... na poczatek zlodziej jest najlepszy gdyz ma najwieksza moc rabunkowa, ale pozniej, jesli chcemy miec duzo respektu na koniec ( staty tez nie beda male smiley ) , wybieramy alfonsa, tj od momentu kiedy spokojnie alfonsem mozemy rabowac ac ... alfons jak wiadomo ma + do charyzmy, a co za tym idzie $$ na panienkach rosna, imo 30 ostatnich dni tc sie wtedy nie oplaca, przez dajmy na to 150 dni tc zrobisz wiecej charyzmy niz przez 30, a co za tym idzie sporo wiecej $$ i sporo wiecej respektu na koniec... skoro juz robisz na poczatku 10 kont na ac to po co dolaczac do jakiegos gangu ?? skoro mozesz sam bezpiecznie i kiedy tylko zechcesz robic ac ( a to jest bardzo wygodne ) ... teraz ciezko znalezc gang w ktorym nie zostaniesz wyssany w polowie edycji, a tym bardziej teraz ludzie nie zostawia ci swoich passow do kont, nie czarujmy sie tc teraz ogarnela zadza stat, wiec ludzie beda sie bac o swoje staty... a chyba nawet lepiej przelewac staty ze swoich kukiel tylko na swoje glowne konto, niz jeszcze na konta"kumpli" z gangu... robiac tak w #19 zrobilem 100k stat iponad 400k respa, a jeszcze biletow ponad 200 zostalo smiley ... fabryki hmm... tutaj tez inaczej gralem, zawsze licze co sie nabardziej oplaca i tych fabryk kupuje tyle ile moge najwiecej, np nie raz bywalo ze zmienialem produkcje ze special k na opium, a pozniej jeszcze na cos innego ... poprostu kalkulator z windowsa tez sie przydaje, a w tc nawet bardzo smiley ... moim skromnym zdaniem jesli juz robimy 10 kont ( chociaz ja robie 12 bo jest wygodniej i latwiej ) to wykorzystujemy je do konca... nie warto ich usuwac czy juz sie na nie nie logowac, mozemy robic sami ac, sami ssac slabsze gangi, potem przelewac staty, imo tc jest teraz tak zrobione ze kazdy przy odrobinie czasu i checi jest samowystarczalny i moze bez trudu zrobic 500k respa i ponad 100k stat ... o top tym nie powalczymy ale wysoko bedziemy napewno ... jesli o czyms zapomnialem to niech ktos dopisze smiley ofc jesli gdzies sie myle to chetnie wyslucham opinii innych graczy smiley ... pozdrawiam ...

Jesli ktos ma jakies pytania to prosze o pm ... chetnie udziele blizszych wskazowek smiley ...

Edytowane przez dekapitator dnia 06-05-2007 18:24

Autor

Wiadomość

macios
Użytkownik

Dodane dnia 06-05-2007 22:18 Temat: RE: Taktyki
Nie no panowie, rozpisaliście się niemiłosiernie... I dobrze smiley
Ale nie wiem komu chce się robić tyle kukieł (mi nie smiley) M3Mz0r według twojej wypowiedzi wynika, że powinniśmy mieć około 100 kukieł.. Ciekawe smiley
Ale jeśli ktoś nastawia się na bardzo wysokie miejsce w top to tyle kukieł to normalka, kiedyś też tak grałem, ale nie miałem nerwów do tego. smiley
Ogólnie wasze taktyki są bardzo dobre i szczerze je polecam, ale niestety nie skorzystam, bo nie widzę sensu spędzania tak dużej ilości czasu przy TC, tracenia nerwów i nieprzespanych nocek. Jednak jeśli są w śród nas ludzie, którym zależy na wysokiej lokacie pod koniec edy, informacje które tu podaliście są w sam raz dla nich. smiley

2318823 Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

dekapitator
Użytkownik

1
Dodane dnia 06-05-2007 22:30 Temat: RE: Taktyki
Macios ... w poprzedniej edycji spedzalem przy tc 3-5h dziennie ( dla niektorych moze to byc malo, a dla innych duzo ) i bez problemu zrobilem 400k respa grajac tylko 10 kontami ( glowne ofc wsrod nich ) ... wedlug mnie nie jest wazne ile sie ma kukiel, ale jakie sie ma te kukly i jak sie potrafi z nich kozystac smiley ... nawet ograniczajac czas przy tc do 2h na dzien mozna zrobic wynik ktory da nam miejsce w top 200 kraju, a moze nawet wyzej, te taktyki sa tylko obrazem gry, ktory pasuje akurat indywidualnym graczom, moga nie byc idealne, a kazdy moze dostosowac je do siebie smiley i osiagnac jeszcze lepsze wyniki mniejszym nakladem pracy smiley ... pozdrawiam jeszcze raz smiley ...

Autor

Wiadomość

M3Mz0r
Użytkownik

1
Dodane dnia 07-05-2007 15:47 Temat: RE: Taktyki
Yyyy Dekapitator,sory,ale w TC uczyli mnie grać " szychy TC" ,nicków nie będe zdradzał,bo może sobie nie rzyczą,ale powiem Ci,że Ci goscie,byli i to nie raz w top 10 Polski i zagranicy.I kazdy tak samo mi mówił,prosze Ciebie.Bo po co odbudowywać kukłe,która ma 0 siana i bardzo mało stat ?W dodatku jest bez bronii,zbroi itp ? Lepiej od nowa zacząć.Pozatym opłaca się atakować gangi kukieł,bo pojedyńczo jest więcej roboty,fakt więcej stat dla Ciebie,ale po wyssaniu takich 4 gangów składających się z 20 kukieł,można ogroomne staty zrobic.Zabójcą opyla się być,no dobrze,przesadziłem,że na ostatnie 30 dni,ale na ostatnie 100 dni najlepiej zmienic na alfonsinio.A zabójca to dlatego,zeby mieć większą moc do ssania gangów i do sparów,bo wątpie,żeby Wam chciało się robić tyle kukieł.Lepiej wyszkolić 5 kukiełek i podochodzić do dobrych gangów i ich wyssać.Wierz mi,profesja Zabójcy nieraz mi uratowała życie.Naprzykład robiłem spar z typkiem,wygrałem go i pytam się,jaką miał moc,on mówi,że załóżmy 50.000 mocy..Ja na to,że mam naprzykład 52.000 mocy,a po obliczeniu tego na kalkulatorze,będąc alfonsem przegrałbym ten duel.Właśnie wtedy opłaca się Zabójce,czyli mniej więcej początek-środek edy.

@ Macios : Kto tak powiedział ? Samodzielnie robisz tylko 8 kukieł+ główną postać.Z tymi kukłami do ssania,chyba pomogą Ci kumple z gangu,albo dadzą swoje,a jak nie,to mówisz im,że robisz kukły ale tylko dla siebie oklepywania,a lepiej przemęczyć się i zrobić te kukiełki,wierzcie mi.

@ Dekapitator jeszcze raz ; Są takie gangi,oj są.Sam taki nawet miałem,i chyba mógłbym mieć.Oczywiście,jak szukasz na Skwerze takiego gangu,to zapomnij.

www.pajacyk.pl

Jeden klik,a baaaaaaaaardzo pomocny

Signed

Autor

Wiadomość

RafulsoN
Użytkownik

Dodane dnia 07-05-2007 16:13 Temat: RE: Taktyki
M3Mz0r nie wiem kto cię uczył grać i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi ;P Ja nie miałem takiej pomocy, jako newbie sam uczyłem się TC od 5 edycji do 7 i nic nie mogłem pojąć ;] dopiero potem mi wychodziło, a wyszło jak dla mnie nie mało. Nie ważne czy uczyły cię szychy TC, czy uczyłeś się sam. Ważne jest jak ty potrafisz przełożyć to na grę.

Dalej idąc, nie wiem co ci daje te twoje 52k mocy na rabunki i po co wogóle to napisałeś. Moc na rabunki nijak ma się do mocy walki ;]

A tak pozatym to w tej edzie zmniejszono trochę staty tego alfonsa, bo dziwki nie zarabiają tam już tego powiedzmy +15% zarabiają powiedzmy +5%.

1. Zawsze mam racje

Autor

Wiadomość

dekapitator
Użytkownik

1
Dodane dnia 07-05-2007 19:54 Temat: RE: Taktyki
M3Mz0r... chyba nie czytasz uwaznie moich postow... wyraznie napisalem ze kazdy gracz ma swoja takyke, a jesli juz z jakies kozysta to zazwyczj zmienia to i owo wzgledem siebie... nastepnym razem czytaj calosc i dopiero sie wypowiadaj ... ... a chyba latwiej zrobic te 10 kont i grac nimi cala edycje niz miec armie nieprzydatnych kukiel... ja mialem 10 kont i robilem ac i staty przelewalem ( a male tez nie byly )... wytlumacz mi zatem jaka jest roznica w odbudowie konta ktore ma dajmy na to 500 stat, a z takim ktore tworzysz od nowa, majace 5 stat i 50$, bo jak dla mnie nie oplacalnym i czasochlonnym jest robienie nowego konta ... kazdy gra jak mu wygodniej ... a gangow nigdy nie szukalem na skwerku ... jesli nie grali znajomi ( da domyslych avatar powie wszystko smiley ) to wolalem grac sam ... imo jesli ktos sie nastawia na respa to nie robi 1vs1 wiec alfons>morderca... nawet teraz gdy zmnieszyli wplyw charyzmy na $$ z dziwek alons i tak zarobi wiecej niz inne profesje.... a uczyc mnie roznicy miedzy morderca a innymi profesjami nie musisz ... nie raz gralem tyko dla stat i ofiar smiley...nie wnikam w to kto cie uczyl i jak cie uczyl... ja dochodzilem do wszystkiego sam i wyrazilem swoja opinie ...

wszelkie zazalenia na pm

za wszystkie ew bledy przepraszam ... ale z powodow technicznych pisze z ekranowej klawiatury :/

Edytowane przez dekapitator dnia 07-05-2007 20:16

Autor

Wiadomość

Lechu2901
Użytkownik

Dodane dnia 03-09-2007 15:04 Temat: RE: Taktyki
Ja uważam, że każdy sposób jest dobry. Jednak teraz profesje są bardziej "zrównane" tzn. że alfons nie daje tyle do dziwek co kiedyś... Dobrze jest zrobić 11 kukieł + gł. postać potem dojść nimi do raya i połysku, i jechać 2-ma gangi na fbi. Kupujemy węglową (zaoszczędzamy bile) i możemy już jechać na przekręt. Zbieramy na mm i nomex no i al. Wracając do dziwek to nie kupisz wiele miss blonde i innych bo po kupnie 6-8 to ci się nie opłaci. Dlatego lepiej jest inwestować w budynki, walić gł. konto swoimi kukłami. Trzeba też nimi robić staty bo jedno uderzenie nic nie da. Wracając do budynków to najbezpieczniejszy jest special k ale można zaryzykować i postawić na herę. Jeżeli pojawi się pod koniec edy statek to sporo to nam da. Dlatego bierzemy w pewnym momencie biznesa (gdy będziemy mogli nim na ala) i ssać kukły do bólu. Wtedy duża wytrzymałość i inteligencja skacze i to sporo daje do produkcji... czekam na inne opinie i pozdrawiam wszystkich graczy
8260775 Wyślij Prywatną Wiadomość

Autor

Wiadomość

RafulsoN
Użytkownik

Dodane dnia 04-09-2007 18:10 Temat: RE: Taktyki
sprostowanie ;] Intel do 5000 zwiększa produkcje 3x potem już nic nie daje oprócz większego limitu budynków ;] więc nie wiem po co zmieniać na biznesmena, lepiej zostać przy alfonsie i mieć + do dziwek

1. Zawsze mam racje

Autor

Wiadomość

s4pph1re
Użytkownik

Dodane dnia 07-10-2007 21:26 Temat: RE: Taktyki
zawsze mozna mixowac profesje;]
zaczac zlodziejem zeby nazbierac kasy na mm i nomex nastepnie zostac alfonsem zeby kupic duzo dziwek i np przejsc na morderce zeby nabic staty smiley smiley smiley
ale zeby w taki mix sie bawic trzeba duzo czasu sprzedzac przy TC

Autor

Wiadomość

MekLIII
Użytkownik

Dodane dnia 10-06-2008 21:37 Temat: RE: Taktyki
Ja najchętniej biorę morderce i rznę ludzi ;p staty up i najwyżej trafiasz do pierdla nie obchodzi mię kasa ważne żeby tylko były staty.Podstawa to lanie w po gębie ;]

Debilem byłesz Debilem jesteś.Kim chciałesz być tym teraz jesteś! I mię to wali a pozatym nie pierdol bo to życie już nie zmartwych wstanie.
.smileyierdo Wszystko oprucz mojej dziewczynki:.
Non die you fuc 1281406 http://194.145.187.54 Wyślij Prywatną Wiadomość
Strona 1 z 2 1 2
Skocz do Forum:

Logowanie

Nick:
Hasło:

Użytkowników Online

Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online
Zarejestrowanych Użytkowników: 14,441
Najnowszy Użytkownik: kamilas1995